Постинг
11.05 08:41 -
Как и защо ЛГБТ стана основен въпрос? Римейк.
Автор: krumbelosvet
Категория: Лични дневници
Прочетен: 476 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 11.05 08:59
Прочетен: 476 Коментари: 1 Гласове:
4
Последна промяна: 11.05 08:59
Лудо време буди
мисли луди.
Нароиха се афери с ЛГБТ:
Царичинската дупка и ЛГБТ;
Стамбул-конвенция и ЛГБТ;
Брюксел и ЛГБТ;
Холивуд и ЛГБТ;
училище и ЛГБТ;
папа Римски и ЛГБТ;
Байдън, Тръмп и ЛГБТ;
Да се спрем на две от "аферите", останалите са подобни:
При правителството на Филип Димитров (08.11.1991 - 30.12.1992), военното министерство стана арена за изява на... ЕКСТРАСЕНСИ.!!! Те "донесли" на министерството и то им хванало вяра, че... извънземни ги канят на първа среща с човечеството, забравих точно край кой от западните градове на Дунава.
Сформира се група за посрещане, отиват, чакат, но гостите не идват. Не помня как бяха получили известие, че е много важно да започнат да копаят една дълбока спираловидна шахта край балканското село Царичина близо до София. Речено сторено. Започват да копаят само офицери под ръководството на екстрасенсите. Стигат дълбоко, при което им се струва, че има следи от стари шахти. По някое време задачата е отменена и дупката е залята с бетон. (Минавал съм покрай нея с кола.)
Някой обаче отива при леля Ванга, да пита по въпроса. Тя отговаря
- За какво ви е тая жута (жълта, б.м.) маймуна, ни мъж, ни жена?
Толкова от Ванга. Известни са грешки на пророчицата, и аз помня една от тях, но случаите на невероятни попадения нямат чет, и за много хора тя е светица. В случая с дупката отговорът не е от типа "да или не", а определя обекта странно като "жута маймуна" с невероятното качество "ни мъж ни жена" (забележете, мъж и жена, а не мъжко и женско, значи човек а не животно!!!) НЕ СА Я ПИТАЛИ. нито за вида на обекта, нито за пол или без пол. Тя това е "видяла", както обикновено се изразява..
И това "НИ МЪЖ, НИ ЖЕНА" на Ванга, странно съвпада с настъпилата после ЕПОХА НА ДЖЕНДЪРИЗМА.
Ами ако безполовата "маймуна" е мумия на извънземен останала от древно посещение? Дали тия извънземни се завръщат и искат властта? Дали именно срещата с "маймуната" не е тая на която са поканили министъра на отбраната?
Луди мисли НЕ ОТ ДОБРО, а от зловещото време, когато е мислимо да няма вече татко и мама, а родител1 и родител2. И демократичният Запад рискува ядрена война, за да помага на наследниците на хитлеристи
Толкова за първата афера, сега за другата::
Президентът Байдън, в разгара на Украинската война, илюминира Белия Дом с цветовете на ЛГБТ-дъгата и тържествено обяви федерален закон за подкрепа на... ЕДНОПОЛОВИТЕ СЕМЕЙСТВА. Дали сме забравили вече, че през първия си ден в Белия Дом той се занима специално с ЛГБТ? (Затова избраният за втори път Тръмп намери за нужно да обяви, че "има два пола")...
О Т К О Г А това ЛГБТ стана основен проблем за ПРАКТИЧНИТЕ, предприемчиви, изобретателни и консервативни американци?
Възниква съдбовният въпрос:
КОЯ Е ТАЯ ВЪРХОВНА ВЛАСТ, която командва споменатите институции (и не само), и им поставя насаждането на ЛГБТ като ГЛАВНА ЗАДАЧА, по-важна от международни, държавни, обществени, културни и църковните дела? Да не е извънземна тая власт върховна?
Достатъчна ли е властта на парите за тия цели? Достатъчни ли са обединените сили на хомо-общностите? Или "някой" използва тая власт и сили като агенти за особени поръчения?
Така или иначе, процесът за унищожение на белият човек вече е задействан.
В Европа нахлуха милиони мигранти от ЧУЖДИ етноси и религии, мигранти по-склонни да се размножават от европейците. Във Франция, която преди Революцията е била многолюдна и велика заради ненаситната жажда на французойките за секс и раждане, в тая франция вече се раждат повече не-френчета. В Германия най-честото име при новородените е Мохамед. Кмет на Лондон стана индус, който прие в Лондон "своя приятел" Зеленски. У нас ние намаляваме, а ромите се множат катастрофално.
В САЩ белият човек неусетно отстъпи първенството след черната "цветна революция", предизвикана от един ТВ клип. Клип заснет, орязан и редактиран така, и тиражиран толкова, че да подлуди афроамериканците. Полицията беше поставена на колене, белите се извиняваха, и министър на войната стана афроамериканец.
Остана ли на света БОЕСПОСОБНА армия на белия човек? Славяните са в братоубийствена война.
мисли луди.
Нароиха се афери с ЛГБТ:
Царичинската дупка и ЛГБТ;
Стамбул-конвенция и ЛГБТ;
Брюксел и ЛГБТ;
Холивуд и ЛГБТ;
училище и ЛГБТ;
папа Римски и ЛГБТ;
Байдън, Тръмп и ЛГБТ;
Да се спрем на две от "аферите", останалите са подобни:
При правителството на Филип Димитров (08.11.1991 - 30.12.1992), военното министерство стана арена за изява на... ЕКСТРАСЕНСИ.!!! Те "донесли" на министерството и то им хванало вяра, че... извънземни ги канят на първа среща с човечеството, забравих точно край кой от западните градове на Дунава.
Сформира се група за посрещане, отиват, чакат, но гостите не идват. Не помня как бяха получили известие, че е много важно да започнат да копаят една дълбока спираловидна шахта край балканското село Царичина близо до София. Речено сторено. Започват да копаят само офицери под ръководството на екстрасенсите. Стигат дълбоко, при което им се струва, че има следи от стари шахти. По някое време задачата е отменена и дупката е залята с бетон. (Минавал съм покрай нея с кола.)
Някой обаче отива при леля Ванга, да пита по въпроса. Тя отговаря
- За какво ви е тая жута (жълта, б.м.) маймуна, ни мъж, ни жена?
Толкова от Ванга. Известни са грешки на пророчицата, и аз помня една от тях, но случаите на невероятни попадения нямат чет, и за много хора тя е светица. В случая с дупката отговорът не е от типа "да или не", а определя обекта странно като "жута маймуна" с невероятното качество "ни мъж ни жена" (забележете, мъж и жена, а не мъжко и женско, значи човек а не животно!!!) НЕ СА Я ПИТАЛИ. нито за вида на обекта, нито за пол или без пол. Тя това е "видяла", както обикновено се изразява..
И това "НИ МЪЖ, НИ ЖЕНА" на Ванга, странно съвпада с настъпилата после ЕПОХА НА ДЖЕНДЪРИЗМА.
Ами ако безполовата "маймуна" е мумия на извънземен останала от древно посещение? Дали тия извънземни се завръщат и искат властта? Дали именно срещата с "маймуната" не е тая на която са поканили министъра на отбраната?
Луди мисли НЕ ОТ ДОБРО, а от зловещото време, когато е мислимо да няма вече татко и мама, а родител1 и родител2. И демократичният Запад рискува ядрена война, за да помага на наследниците на хитлеристи
Толкова за първата афера, сега за другата::
Президентът Байдън, в разгара на Украинската война, илюминира Белия Дом с цветовете на ЛГБТ-дъгата и тържествено обяви федерален закон за подкрепа на... ЕДНОПОЛОВИТЕ СЕМЕЙСТВА. Дали сме забравили вече, че през първия си ден в Белия Дом той се занима специално с ЛГБТ? (Затова избраният за втори път Тръмп намери за нужно да обяви, че "има два пола")...
О Т К О Г А това ЛГБТ стана основен проблем за ПРАКТИЧНИТЕ, предприемчиви, изобретателни и консервативни американци?
Възниква съдбовният въпрос:
КОЯ Е ТАЯ ВЪРХОВНА ВЛАСТ, която командва споменатите институции (и не само), и им поставя насаждането на ЛГБТ като ГЛАВНА ЗАДАЧА, по-важна от международни, държавни, обществени, културни и църковните дела? Да не е извънземна тая власт върховна?
Достатъчна ли е властта на парите за тия цели? Достатъчни ли са обединените сили на хомо-общностите? Или "някой" използва тая власт и сили като агенти за особени поръчения?
Така или иначе, процесът за унищожение на белият човек вече е задействан.
В Европа нахлуха милиони мигранти от ЧУЖДИ етноси и религии, мигранти по-склонни да се размножават от европейците. Във Франция, която преди Революцията е била многолюдна и велика заради ненаситната жажда на французойките за секс и раждане, в тая франция вече се раждат повече не-френчета. В Германия най-честото име при новородените е Мохамед. Кмет на Лондон стана индус, който прие в Лондон "своя приятел" Зеленски. У нас ние намаляваме, а ромите се множат катастрофално.
В САЩ белият човек неусетно отстъпи първенството след черната "цветна революция", предизвикана от един ТВ клип. Клип заснет, орязан и редактиран така, и тиражиран толкова, че да подлуди афроамериканците. Полицията беше поставена на колене, белите се извиняваха, и министър на войната стана афроамериканец.
Остана ли на света БОЕСПОСОБНА армия на белия човек? Славяните са в братоубийствена война.
ПАРИТЕ ЗА МАЙЧИНСТВО ТРЯБВА ДА БЪДАТ СПР...
Разрязахте диня и видяхте пукнатини? Спр...
СВЕТЛА Й ПАМЕТ
Разрязахте диня и видяхте пукнатини? Спр...
СВЕТЛА Й ПАМЕТ
Търсене
За този блог

Гласове: 4339