Прочетен: 2324 Коментари: 3 Гласове:
Последна промяна: 20.12.2024 14:05
Видният колега мт46, в последните си 50 (петдесет) постинга ни занимава със спомени на Солженицин за съветските наказателни лагери от преди век.
Светът е узрял за Трета Световна Война – ТСВ. Така ще я съкращават потомците, ако има такива. А видният колега се е заел със Солженицин, герой от преди век. И така взема страна в ТСВ. Пази Боже.
Аз не зная кой крив кой прав в надвисващата война. Но от българска гледна точка, виждам кой ни брои за свои и кой за чужди.
Може ли някой да РАЗОРЪЖАВА и разиндустриява своите?
Може ли някой да въоръжава врагът си с най-добрите си ракети и самолети? И да даде нужните технологии за осигуряване ПЪЛНА ЗАЕТОСТ на неговата работна ръка? И да купува всичко, което той предложи?
Само като ЕДИН пример, сега производството на тютюн в България УМРЯ. Умря и отглеждането на копринини буби. И това не е най-важното което умря. Цялата промишленост почти изчезна.
Чудя се как не гладуваме, но ядем ВНОСНИ ДОМАТИ, ние, които ИЗНАСЯХМЕ най-много домати в Европа (след 50-милионна Италия). И свинско ядем от Испания. И дългът расте...
Украйна подновява контраатаките по фронт...
Дронове атакуваха военното летище "...
Марин е умен човек.
